Güçlü Türkiye için 'Evet' diyen 20+ Ünlü (Serkan İnci,Mustafa Ceceli,Ahmet Çakar,Berat Albayrak vs.)

Watch this video via Vidmaski


Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin sosyal medya üzerinden 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyasına büyük destek geldi.
Twitter'daki hesabından bir video yayınlayan Dilmen, “Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım" dedi. Dilmen, A Milli Takım'ın yıldızı Arda Turan'a seslenerek, “Sevgili Arda sen de var mısın?" diye sordu. Arda'nın, Dilmen'e cevabı ise gecikmedi. “Rıdvan hocam çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım" diyen Arda, “Burak Yılmaz sen de var mısın kardeşim?" ifadelerini kullandı.
BURAK'TAN MURAT BOZ'A
Arda'nın çağrısına cevap veren Burak Yılmaz da “Güçlü bir Türkiye için ben de varım" sözleriyle şarkıcı Murat Boz'a seslendi. Murat Boz da Arda ve Burak ile aynı ifadeleri kullanarak Abdulkadir Karagöz isimli bir arkadaşına çağrı yaptı. Karagöz ve spor spikeri Ersin Düzen de kampanyaya destek vererek çağrıya Acun Ilıcalı'yı dahil etti. Oyuncu Murat Yıldırım da yayınladığı videoda, “Biz çok büyük bir ülkeyiz, büyük bir aileyiz. Daha büyük ve çok daha güçlü olabilmek için evet ben de varım" ifadelerini kullandı.
YILDIRIM'DAN DESTEK
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in “Anayasa değişikliği için referandumda evet diyorum. Güçlü Türkiye için ben de varım. Sayın Ahmet Çakar siz de var mısınız?" çağrısına ise spor yorumcusu Çakar “Evet Sayın Melih Gökçek başkan 'Güçlü bir Türkiye' için ben de varım. Peki Türk futbolunun efsanesi Fatih Terim hocam sen de var mısın?" şeklinde cevap verdi. Çağrıya başta Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere siyasetçiler de katılarak, çığ gibi büyüyen kampanyaya destek verdi.


başkanlık sistemi ismail saymaz,
başkanlık sistemi kılıçdaroğlu,
başkanlık sistemi kırıkkale,
başkanlık sistemi kadir mısıroğlu,
başkanlık sistemi kan dökmeden,
başkanlık sistemi kemal kılıçdaroğlu,
başkanlık sistemi kan dökmeden gelmez,
başkanlık sistemi komik,
burhan kuzu başkanlık sistemi,
başkanlık sistemi mhp,
başkanlık sistemi meclis,
başkanlık sistemi muharrem ince,
başkanlık sistemi maddeleri,
kadir mısıroğlu başkanlık sistemi,
mehmet müezzinoğlu başkanlık sistemi,
başkanlık sistemi ne getiriyor,
başkanlık sistemi nedir röportaj,
başkanlık sistemi neden isteniyor,
başkanlık sistemi ntv,
başkanlık sistemi neden gerekli,
neden başkanlık sistemi,
başkanlık sistemi 23 nisan,
başkanlık sistemi olsaydı,
başkanlık sistemi olan ülkeler,
başkanlık sistemi özal,
başkanlık sistemi paneli,
sedat peker başkanlık sistemi,
başkanlık sistemi röportaj,
başkanlık sistemi röportaj kırıkkale,
başkanlık sistemi recep tayyip erdoğan,
başkanlık sistemi rte,
başkanlık sistemi sokak röportajı başkanlık sistemi son durum başkanlık sistemi şarkısı başkanlık sistemi tartışmaları başkanlık sistemi tartışması başkanlık sistemi türkiye başkanlık sistemi tarafsız bölge başkanlık sistemi türkeş başkanlık sistemi turgut özal başkanlık sistemi tartışma alparslan türkeş başkanlık sistemi başkanlık sistemi ve türkiye başkanlık sistemi başkanlık referandum recep tayyip erdoğan akp tayyip erdoğan haberler türkiye 30 arti 15 temmuz